Myynti

Yleisnumero
08 4152 4000
ratkaisut@mustapekka.fi

Mustalinja

Asiakaspalvelu
09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

leasing- ja palvelulaitteet

Myynti
09 622 4066
myynti@mustapekka.fi

MYYNTI

Sami Lukin

Sami Lukin

Myyntipäällikkö

08-4152 4010
sami.lukin@mustapekka.fi

Joni Kurra

Joni Kurra

ICT-Asiamies

08-4152 4019
joni@mustapekka.fi

Jaakko Nurkkala

Jaakko Nurkkala

Kehitysjohtaja, myyntitykki

08-4152 4004
jaakko.nurkkala@mustapekka.fi

Oula Palokangas

Oula Palokangas

ICT-Asiamies

08-4152 4024
oula.palokangas@mustapekka.fi

Heikki Perälä

Heikki Perälä

ICT-Asiamies

08-4152 4013
heikki@mustapekka.fi

Vesa Seppä

Vesa Seppä

ICT-Asiamies

08-4152 4030
vesa.seppa@mustapekka.fi

Sakari Junes

Sakari Junes

Myyntijohtaja

044-377 6494
sakari@mustapekka.fi

LEASING- JA PALVELULAITTEET

Jarno Pasma

Jarno Pasma

Asiantuntija

08-4152 4022
jarno@mustapekka.fi

ASIAKASPALVELU

Arttu Ansamaa

Arttu Ansamaa

Asiakaspalvelupäällikkö

08-4152 4016
arttu.ansamaa@mustapekka.fi

Mikael Ervasti

Mikael Ervasti

Mustalinjan Poppamies

08-4152 4001
mikael@mustapekka.fi

KÄYTTÖÖNOTTO JA KOULUTUS

Jaakko Vanhala

Jaakko Vanhala

Käyttöönotto ja koulutus

08-4152 4006
jaakko@mustapekka.fi

Olli-Pekka Myllylä

Olli-Pekka Myllylä

Päätoimittaja

08-4152 4012
olli-pekka.myllyla@mustapekka.fi

Sami Muranen

Sami Muranen

Asiakkuusjohtaja

08-4152 4008
sami.muranen@mustapekka.fi

Rami Kaaresto

Rami Kaaresto

Toimitus ja käyttöönotto

08-4152 4011
rami.kaaresto@mustapekka.fi

ASIAKASHANKINTA

Teemu Väntti

Teemu Väntti

Asiakashankintapäällikkö

08-4152 4045
teemu.vantti@mustapekka.fi

Kyösti Kallio

Kyösti Kallio

ICT-mainari

08-4152 4046
kyosti@mustapekka.fi

TUOTEKEHITYS

Tero Hartikainen

Tero Hartikainen

Liiketoimintajohtaja

09-4272 51 02
tero@mustapekka.fi

Mika Häkkinen

Mika Häkkinen

Teknologiajohtaja

09-4272 51 03
mika.hakkinen@mustapekka.fi

Mika Aalto

Mika Aalto

Ohjelmistoarkkitehti

09-4272 5101
mika.aalto@mustapekka.fi

Mikko Antila

Mikko Antila

Kernel-, bios-, komentorivi- ja atk-konsulentti

mikko@mustapekka.fi

TALOUS JA HALLINTO

Päivi Nevanperä

Päivi Nevanperä

Toimistopäällikkö

08-4152 4020
paivi@mustapekka.fi

Jussi Patopuro

Jussi Patopuro

Toimitusjohtaja

08-4152 4005
jussi@mustapekka.fi

Aarne Kangas

Aarne Kangas

Varatoimitusjohtaja

08-4152 4002
aarne@mustapekka.fi

Anja Vuorikivi

Anja Vuorikivi

Viestintäpäällikkö

08-4152 4014
anja@mustapekka.fi

Lasse Nissilä

Lasse Nissilä

Luova johtaja

08-4152 4009
lasse@mustapekka.fi

Juha-Pekka Jormakka

Juha-Pekka Jormakka

Talousjohtaja

08-4152 4017
juha-pekka.jormakka@mustapekka.fi

Nahkatehtaankatu 2, 3 Krs.
90130 Oulu

Tietosuojaseloste »

Mustalinja myynti

08 4152 4000
myynti@mustalinja.fi

Mustalinja Asiakaspalvelu

09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

Leasing- ja palvelulaitteet

09 622 4066
myynti@mustapekka.fi