Myynti

Yleisnumero
08 4152 4000
ratkaisut@mustapekka.fi

Mustalinja

Asiakaspalvelu
09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

Leasing

Myynti
09 622 4066
myynti@mustapekka.fi

Talous

Laskutus
08 4152 4080
talous@mustapekka.fi

MYYNTI

Sami Lukin

Sami Lukin

Myyntipäällikkö

Joni Kurra

Joni Kurra

ICT-Asiamies

08-4152 4019
joni@mustapekka.fi

Jaakko Nurkkala

Jaakko Nurkkala

Kehitysjohtaja, myyntitykki

Oula Palokangas

Oula Palokangas

ICT-Asiamies

Heikki Perälä

Heikki Perälä

ICT-Asiamies

Juha Pentinpuro

Juha Pentinpuro

ICT-Asiamies

Sakari Junes

Sakari Junes

Myyntijohtaja

LEASING- JA PALVELULAITTEET

Jarno Pasma

Jarno Pasma

Asiantuntija

ASIAKASPALVELU

Arttu Ansamaa

Arttu Ansamaa

Asiakaspalvelupäällikkö

Mikael Ervasti

Mikael Ervasti

Mustalinjan Poppamies

KÄYTTÖÖNOTTO JA KOULUTUS

Jaakko Vanhala

Jaakko Vanhala

Käyttöönotto ja koulutus

Olli-Pekka Myllylä

Olli-Pekka Myllylä

Päätoimittaja

Sami Muranen

Sami Muranen

Asiakkuusjohtaja

Rami Kaaresto

Rami Kaaresto

Toimitus ja käyttöönotto

ASIAKASHANKINTA

Teemu Väntti

Teemu Väntti

Asiakashankintapäällikkö

Joakim Rydenfelt

Joakim Rydenfelt

Asiakashankinta

TUOTEKEHITYS

Tero Hartikainen

Tero Hartikainen

Liiketoimintajohtaja

09-4272 51 02
tero@mustapekka.fi

Mika Häkkinen

Mika Häkkinen

Teknologiajohtaja

Mika Aalto

Mika Aalto

Ohjelmistoarkkitehti

Mikko Antila

Mikko Antila

Kernel-, bios-, komentorivi- ja atk-konsulentti

TALOUS JA HALLINTO

Päivi Nevanperä

Päivi Nevanperä

Toimistopäällikkö

08-4152 4020
paivi@mustapekka.fi

Jussi Patopuro

Jussi Patopuro

Toimitusjohtaja

Aarne Kangas

Aarne Kangas

Operatiivinen johtaja

Anja Vuorikivi

Anja Vuorikivi

Viestintäpäällikkö

08-4152 4014
anja@mustapekka.fi

Lasse Nissilä

Lasse Nissilä

Luova johtaja

Juha-Pekka Jormakka

Juha-Pekka Jormakka

Talousjohtaja

Nahkatehtaankatu 2, 3 Krs.
90130 Oulu

Tietosuojaseloste »

Mustalinja myynti

08 4152 4000
myynti@mustalinja.fi

Mustalinja Asiakaspalvelu

09 68 999 888
asiakaspalvelu@mustalinja.fi

Leasing- ja palvelulaitteet

09 622 4066
myynti@mustapekka.fi